הצצה: בית פרטי ששופץ בהרצליה פיתוח

זוג בני 70 שילדיו עזבו את הבית החליט שהגיע הזמן לשפצו במקום לעבור ולהשאיר מאחור את הזכרונות. התוצאה אלגנטית ומרהיבה
הצצה: בית פרטי ששופץ בהרצליה פיתוח
 
עולם הבית, נענע 10

 
זוג בני 70 שילדיו עזבו את הבית החליט שהגיע הזמן לשפצו במקום לעבור ולהשאיר מאחור את הזכרונות. התוצאה אלגנטית ומרהיבה

משפחת זינגר התגוררה בביתה הפרטי שבהרצליה פיתוח, כ-26 שנים ובעקבות פיצוץ בצנרת, הבינו בני הזוג בגילאי ה-70, שהם יהיו חייבים לשדרג את הבית או לעבור ממנו. הילדים והנכדים התנגדו למכור את הבית וכך החליטו לשפץ ולהתאים אותו לצרכיהם החדשים. (חדרי אירוח לנכדים, חדר מגורים של העובד המתגורר איתם, מטבח חדש ועוד).

 

לבני הזוג היה חשוב מאוד לשמור על המעטפת החיצונית, על גרם המדרגות שהיה חלק גדול מהנוסטלגיה בבית ועל מוטיב העץ. בשל כך חברו אל האדריכל ישראל כפיר ורמי סטל, מנכ"ל ומעצב ראשי ב- hemed kitchens & more, שייצר להם את כל עבודת הנגרות בבית. יחד, הצליחו להגשים את חלומם של הזוג זינגר, לשמר עבורם את הנוסטלגיה ולשפץ את הבית לצרכיהם החדשים.

 

עיצוב בלבן, שחור, אפור

העיצוב הוא עיצוב מודרני מינימליסטי בשילוב צבעי לבן- שחור- אפור והעץ שנמצא בכל חדר וחדר בבית, השומר על תחושת החמימות בעיקר בחללים הגדולים בבית. על מנת לשמור על חמימות, נשמר מוטיב עץ האלון בכל חדרי הבית ובשילוב הצבעים הכהים הצליחו המעצבים, לייצר את בית החלומות שלהם.

 

שמירה על גרם המדרגות

אראלה זינגר מספרת, כי "העבודה עם רמי הייתה מרגשת במיוחד. כל מחשבה מיד עברה על שרטוט, ממש ציור על נייר מול העיניים. הליווי היה צמוד והרגשתי שאני סומכת עליו. לי אין יכולת לדמיין דברים והשניים הצליחו להגשים את הבקשות שלנו. הם עשו מאמץ עילאי לשמור על גרם המדרגות, תוך כדי השיפוץ ועל המעטפת החיצונית".